JAUNUMI

Vidzemes Augstskola piedāvā doktorantūras studiju programmas “Ekonomika un uzņēmējdarbība” un “Sociotehnisku sistēmu modelēšana”

Vidzemes Augstskola piedāvā doktorantūras studiju programmas “Ekonomika un uzņēmējdarbība” un “Sociotehnisku sistēmu modelēšana”

Turpinoties jauno studentu uzņemšanai augstskolās, Vidzemes Augstskola aicina pieteikties ne tikai pamatstudijām un maģistra studijām, bet divām doktorantūras studiju programmām.

Vidzemes Augstskola kopā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Ventspils augstskolu īsteno doktorantūras programmu “Ekonomika un uzņēmējdarbība” un savukārt ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju – “Sociotehnisku sistēmu modelēšana”

Abās studiju programmās pieejamas valsts finansētas studiju vietas. Studiju ilgums – tikai trīs gadi.

Studējot var veikt dažādus pētījumus, attīstīt savas idejas un sekmēt nozaru zinātnes attīstību. Doktorantūras studijas ir iespēja, ja ir vēlme strādāt akadēmiskajā vidē, lai kļūtu par pasniedzēju vai pētnieku augstākās izglītības iestādē. Doktorantūras programma ļauj iegūt vajadzīgās zināšanas un pieredzi, kas nepieciešamas akadēmiskai karjerai.

Par uzņemšanas nosacījumiem un studijām šajā programmā vairāk var uzzināt:
https://va.lv/lv/toposajiem-studentiem/uznemsana-2023">https://va.lv/lv/gribu-studet-via/doktorantura

Image

Vidzemes Augstskola, Cēsu iela 4, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4201, Latvija

Reģ. Nr. LV90001342592

KONTAKTI | REKVIZĪTI